Bowling Schedule

bowling

 

HomepageImage

We welcome you to BENNINGTON LANES!

We are family owned and operated since 1980, offering a 18 lane center with ten pin bowling and High Definition Golf Simulators. We serve beer & wine and have a full menu available. Perfect for Birthday, Holiday and Corporate Parties with air hockey and pool table available.

219 Northside Drive, Bennington, VT 05201
802-447-7100

Prices

Bowling is $4.75 per person per game and $2 for shoe rental unless otherwise indicated by one of the specials listed bellow.

Weekly Schedule and Specials

Monday
OPEN 2pm – 9pm.
SPECIAL: $2.50/person/game and $2 shoe rental.

Tuesday
OPEN 2pm – 9pm.
SPECIAL: $2.50/person/game and $2 shoe rental.
Golf Special available all day.

Wednesday
OPEN 10am – 2pm.
OPEN BOWLING 10am – 2pm
FULL WITH LEAGUE 6pm – 9pm

Golf Special all day.

Thursday
CLOSED

Friday
OPEN 2pm – 10pm.
SPECIAL (8pm – 10pm): $10/person for 2 hours plus shoe rental.
Golf Special all day.

Saturday
OPEN noon – 10pm.
SPECIAL: buy 2 games and the 3rd is free/person. Cosmic Bowling starts at 7pm.

Sunday
OPEN noon – 5pm.
SPECIAL (12pm – 2pm): up to 6 people in one lane bowl for the two hours for $28, includes shoe rentals.

We recently updated our jukebox, with over 5000 songs, plus any song via the internet.

We’ve also updated our cosmic lighting! Check out our glowing tables, floors, walls, lanes… amazing glowiness all around! Pins into backlight… a truly cosmic experience!

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı, cami halıları dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş Cami Halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.