Bowling Schedule

bowling

 

HomepageImage

We welcome you to BENNINGTON LANES!

We are family owned and operated since 1980, offering a 18 lane center with ten pin bowling and High Definition Golf Simulators. We serve beer & wine and have a full menu available. Perfect for Birthday, Holiday and Corporate Parties with air hockey and pool table available.

219 Northside Drive, Bennington, VT 05201
802-447-7100

Prices

Open Bowling is $5.25 per person per game and $2 for shoe rental unless otherwise indicated by one of the specials listed bellow.

Weekly Schedule and Specials

Monday
OPEN 5pm – 9pm.
FUNDRAISER NIGHT: $3/person/game.
Virtual Golf $1/person/hour all day.

Tuesday
OPEN 11am – 9pm.
SPECIAL: $3/person/game.
Virtual Golf $1/person/hour all day.

Wednesday
OPEN 10am – 5pm.
OPEN BOWLING 10am – 4pm
SPECIAL: $3/person/game.
LEAGUE BOWLING 5pm – 9pm
Virtual Golf $1/person/hour all day.

Thursday
OPEN 5pm – 9pm
LEAGUE BOWLING 5pm – 9pm
NO OPEN BOWLING
Virtual Golf $1/person/hour all day.

Friday
OPEN 11am – 10pm.
FRUGAL FRIDAY (8om – 10pm): $10/person for 2 hours plus shoe rental.
Black Light Bowling starts at 8:30pm.
Virtual Golf $1/person/hour all day.

Saturday
OPEN 8am – 11pm.
LEAGUE BOWLING 8am – 10:30am
SPECIAL: Buy 2 games with shoes at $11.50 and the 3rd is free!
Black Light Bowling starts at 8pm.
Virtual Golf $35 for up to four people/hour.

Sunday
OPEN noon – 5pm.
BARGAIN BOWLING (12pm – 2pm): 1 lane, up to 6 people and shoes for $32.00. 2 hours of unlimited bowling!
Virtual Golf $35 for up to four people/hour.

We recently updated our jukebox, with over 5000 songs, plus any song via the internet.

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı, cami halıları dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş Cami Halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.